FasTie - rychlospojky na vyhazovací stůl

 

POPIS & UŽITÍ NA VSTŘIKOVACÍM LISU:

FasTie systém snadno a rychle připojí vyhazovací stolek na vyhazovací systém lisu, čímž výrazně sníží čas při výměně formy. Největší úspora času se projeví na lisech, kde je omezené místo a je obtížné připojit jednotlivé vyhazovací tyče. Formy je možné měnit rychle bez nutnosti přístupu k zadní straně vyhazovací desky lisu. Obsluha nemusí vkládat ruce do prostoru stroje. Externí ovládání zvyšuje bezpečnost práce

FasTie spojka (samice) může být trvale uchycena na vyhazovací desku lisu.  Během výměny formy se rychlo-spojovací mechanismus ve spojce mechanicky zaklapne do vsuvky (samce), který je namontovaný na formě.

K uvolnění vyhazovacích tyčí použijte přívod vzduchu do spojky. Spojka se otevře a uvolní vsuvku, čímž se rozpojí lis a vyhazovací desky. Spojka zůstane v otevřené pozici připravená pro připojení další formy.

Pro vícečetnou aplikaci vyhazovacích tyčí doporučujeme použít vzduchový rozvaděč, který uvolní všechny spojky zároveň. Níže najdete odkaz na různé příklady aplikací.

Spojky a vsuvky FasTie jsou dostupné ve třech velikostech pro různé využití: 1“ FasTie, 1-3/8“ FasTie 2“ FasTie.

Podrobnější informace včetně specifikací, doporučené velikosti FasTie vzhledem k velikosti lisu a počtu vyhazovacích tyčí a včetně požadavků na lis naleznete zde

Rychlospojky FasTie jsou součástí technologie SMED pro rychlou výměnu forem

Základní vlastnosti spojek a návod k výběru

Načítání produktů...