MachineLOG IT

Servisní systém pro technické vybavení vaší firmy

Systém MachineLOG IT, nabízí jednoduchou organizaci, vkládání a zobrazování požadovaných informací a to jak z pohledu lisovny, tak i z nářaďovny. Součástí je semi-automaticky vznikající znalostní databáze problémů a jejich řešení. Navíc je systém navržen tak, aby jej bylo možno použít jak samostatně, nebo jako sekundární systém, k již existujícímu informačnímu systému.

Díky tomuto systému lze zaručit lepší a jednodušší podporu pro technické pracovníky a zároveň lze zajistit informovanost manažerů přes přehledné administrační rozhraní v reálném čase. Systém plně nahrazuje papírové průvodky a umožňuje centrálně zadávat a sledovat data z údržby, nebo opravy nástroje. Při nasazení na lisovnách zjednodušuje odvádění práce, informuje o problémech a usnadňuje vyhledání řešení problémů.

Cílem je dosáhnout minimálních prostojů při výrobě a servisní podpoře výroby ať již na preventivní údržbě, nebo při opravách. Systém umožňuje on-line sledovat postup jak výroby, jak i opravy a to včetně prokazatelnosti provedení jednotlivých kroků, nebo dokumentace opravy problémů, či prokazatelnosti korektního průběhu preventivní údržby.

 

 Aplikaci si můžete stáhnout zdarma na machinelogit.com.


Představení systému MLIT (česky)
MLIT system introduction (English)