Ohlédnutí za MSV 2022

Ohlédnutí za MSV 2022

O den kratší, ale o to intenzivnější – takový byl Mezinárodní strojírenský veletrh 2022 na stánku firmy JAN SVOBODA s.r.o., který proběhl ve dnech 4. – 7. října 2022. Stánek již tradičně hostil také partnerské firmy JSW Machines s.r.o., MachineLOG IT s.r.o., a Panasonic a těšil se mimořádnému zájmu účastníků veletrhu, což ukazovala téměř neustálá plná obsazenost stánku během hlavních veletržních dní. 

Klíčovým exponátem byl japonský vstřikovací stroj od společnosti JSW, jehož nízkou spotřebu demonstrovala rychlovarná konvice se zapojeným měřičem spotřeby.

 

Díky prezentaci stroje si návštěvníci mohli z našeho stánku odnést panáka s ouškem z materiálu PC, vyrobeného vstřikováním dávky 0,1D, tedy mnohem menší, než jaká se obecně připouští. Vstřikovací stroj JSW zkrátka ukázal, že „všechno jde, když se umí“.  

Firma JAN SVOBODA s.r.o. na veletrhu představila mimo jiné plovoucí trysky Thermoplay, speciální odvzdušňovací systémy pro eliminaci zmetkovitosti při vstřikování, hydraulické válce s integrovaným brzděním, chladicí systém BALZI se zvýšenou efektivitou chlazení a také českou verzi unikání publikace s nejnovějšími poznatky o vstřikování.

Křest knihy s názvem Návrh a řešení vtokových soustav, který proběhl 4. října pod záštitou Lubomíra Zemana a za účasti spoluautorského kolektivu a novinářů, pomyslně odstartoval dlouhou sérii úspěšných pracovních setkání s kolegy i klienty (nejen) z plastikářské branže. Knihu si poté bylo možné zakoupit přímo na stánku, čehož někteří zákazníci rádi využili, aby si mohli svůj exemplář pořídit za veletržní cenu, která platí do 31. října 2022.

Velkému zájmu se těšil rovněž „navařovací koutek“ s ukázkou opravného navařování jednotkami TTW900 a TTW610. Zákazníci ocenili nejen možnost si navařování sami vyzkoušet, ale i přenos samotného procesu navařování na velkou obrazovku. 

Kolekci exponátů doplňovala „živá“ prezentace hydraulického válce V450CP s odchlazenou pístnicí, která zajišťuje dlouhodobé snížení teploty chladicího pouzdra. 

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali všem zákazníkům za účast na našem stánku a již nyní se těšíme na příští rok. Nic nepohladí na duši více, než když klienti napíší: „Měli jsme příjemný pocit z toho, že jsme jedním z Vašich zákazníků“. Vaše kladné ohlasy jsou pro nás zavazující, abychom vše dělali „tak a ještě lépe“. Děkujeme!

Tým firmy JAN SVOBODA s.r.o.