Horké trysky

Reference Thermoplay - Jiří Češka, Nástrojárna Příbram

"Horký systém Thermoplay, dodaný firmou JAN SVOBODA, bez chyby vydržel 18 000 000 cyklů (materiál PC se zhášedlem v nejvyšší třídě V0), zatímco HS od jiného dodavatele nevydržely více než 500 000 cyklů. Vysoká kvalita a bezproblémový provoz horkých systémů Thermoplay z nich jednoznačně dělají první a jedinou volbu do našich forem."

Reference Thermoplay - KONFORM-Plastic s.r.o.

"Produkty Thermoplay, dodávané firmou JAN SVOBODA s. r. o., se vyznačují vynikajícím technickým řešením, přesností, spolehlivostí a dlouhodobou životností. Citlivě reagují na změnu technologických parametrů, a to díky unikátní konstrukci topných těles, volbě materiálů a umístění čidel. Během naší spolupráce jsme aplikovali jak singl trysky, tak i mnohonásobné systémy, se vtokem bodovým či otevřený

Reference Thermoplay BSB s.r.o.

"Horké trysky Thermoplay bez problémů naplnily dutiny tvarů. Pro rozmístění trysek, byla nejprve provedena důkladná analýza a dle této skutečnosti byly trysky následně instalovány do našich forem. Vše vedlo k naprosté spokojenosti a nebylo zapotřebí žádné jiné ladění forem. Tyto produkty vnímám jako obrovské PLUS pro formy i pro nástrojárnu, kde se nemusí vymýšlet složitá a drahá řešení, jak zlepš

Horké trysky Thermoplay, které zrychlují a zlevňují výrobu plastových dílů, jsou navrženy ve stavebnicové koncepci. Tento systém zkracuje dodací lhůty, snižuje vstupní ceny a výrazně usnadňuje údržbu. Jednoduchost údržby výrazně snižuje náklady na údržbu. V provedení HotHalf je možné vyměnit vadné díly přímo ve formě.

VIDEO z konference FORMY a PLASTY 2022: Proč nasadit horké trysky Thermoplay? 

Inovovaný typ topení s nabalovacím efektem zlepšuje dotyk topení na tělo a poskytuje vyvážený provozní výkon s minimem tepelných ztrát, tudíž i významnou úsporu energie. Hroty trysek jsou vyrobené ze speciální spékané oceli. Díky tomu se vyznačují optimálním vedením tepla a vysokou odolností vůči opotřebení. 

Trysky jsou dostupné v různých délkových provedeních a ve variantách s uzavírací jehlou i volným průtokem. Díky široké nabídce průměrů, délek a typů špiček dokáže firma Thermoplay uspokojit i velmi náročné a netradiční požadavky.

  • Průměry trysek (zástavbový otvor): 11/16/24/32/46/60
  • Délky: od 36mm do 356mm
  • Možnost výškového nastavení s rozlišením 0,01 mm : ANO
  • Vývody v ose šneku, kolmo na osu šneku: ANO
  • Volitelně nastavitelný úhel vstřikování od 0o až do 45o: ANO

Přehledné informace o horkých systémech Thermoplay 

Thermoplay 2020: O generaci lepší trysky!