Aktuality

Jaká byla konference FORMY a PLASTY 2024? Plná příležitostí a informací!

Stejně jako každý rok i letos se v krásném prostředí hotelu Maximus na brněnské přehradě konala konference FORMY a PLASTY. Pravidelní účastníci konference již vědí, co očekávat: mezi očekávaným přínosem konference se vedle „nových informací“ a „kontaktů“ objevovala i „pohoda a inspirace“, „legrace“ a „dobré jídlo“. A přesně takový byl dle slov účastníků i letošní ročník.

MSV 2023 na stánku JAN SVOBODA: „Proč my vlastně ještě nemáme tu navařovačku od Svobody“?

Mezinárodní strojírenský veletrh 2023 proběhl ve dnech 10.-13.10.

(Nejen) psychopatické formy a biodegradabilní plasty: Ohlédnutí za konferencí FORMY a PLASTY 2023

Letošní 12. ročník mezinárodní konference FORMY a PLASTY, který proběhl již tradičně v příjemných a moderně vybavených přednáškových prostorách hotelu Maximus Resort na brněnské přehradě, se nadmíru vydařil; podle slov účastníků dokonce překonal všechny předešlé ročníky.

Ohlédnutí za MSV 2022

O den kratší, ale o to intenzivnější – takový byl Mezinárodní strojírenský veletrh 2022 na stánku firmy JAN SVOBODA s.r.o., který proběhl ve dnech 4. – 7. října 2022.

Návrh a řešení vtokových soustav

Český překlad publikace amerického autora Johna P. Beaumonta, prezidenta společnosti Beaumont Technologies, Inc. je dalším inovátorským počinem firmy JAN SVOBODA s.r.o., která tak svým klientům poskytuje přístup k unikátním know-how. Jedná se o knihu z oboru vstřikování plastů, jejímž hlavním tématem je osvětlení chování taveniny při plnění tvarových dutin vstřikovacích forem polymerní taveninou.

Přijďte za námi na MSV 2022!

Máme pro Vás připravených hned několik novinek.

Ohlédnutí za konferencí FORMY a PLASTY 2022

Po dvouleté pauze se dnech 18. a 19.5. uskutečnil 11. ročník konference FORMY a PLASTY 2022, a my se tak mohli v příjemné atmosféře opět setkat s kolegy a partnery z oblasti zpracování plastů.

VOLBA OCELÍ na formy a jejich části

VOLBA OCELÍ na formy a jejich části Důležitá kritéria pro výběr oceli pro výrobu formy na zpracování plastů autor: Jan Žák www.uddeholm.cz